Ünye Cumhuriyet Başsavcısı Melih Aladağ görevine başladı.

Haber Tarih : 15/08/2019
Toplam Okunma : 111

Ünye Cumhuriyet Başsavcılığı’na atanarak görevine başlayan Melih Aladağ, “Ünye ile ilgili herkesten çok olumlu haberler aldım. Geldikten sonra da arayan kişiler çok şanslı olduğumu söylediler. ”dedi.


Ünye Cumhuriyet Başsavcılığı’na atanarak görevine başlayan Melih Aladağ, “Ünye ile ilgili herkesten çok olumlu haberler aldım. Geldikten sonra da arayan kişiler çok şanslı olduğumu söylediler. O yüzden atandığım yerden memnunum.”dedi.

Soner Aygün’ün Kars Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanmasının ardından İslahiye Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan Ünye Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Melih Aladağ, görevine başladı.

Aladağ, gazetecilere yaptığı açıklamada, Ünye’ye ilk kez gelmesine rağmen çok beğendiğini söyledi.

Ünye ile ilgili çok olumlu şeyler duyduğunu ifade eden Ünye Cumhuriyet Başsavcısı Melih Aladağ, şunları söyledi:

“Ünye’ye daha önce gelmemiştim. Ancak gelmeden önce Ünye ile ilgili herkesten çok olumlu haberler aldım. Geldikten sonra da arayan kişiler çok şanslı olduğumu söylediler. O yüzden atandığım yerden memnunum. İnşallah güzel ve uyumlu bir şekilde görev süremizi tamamlayacağız.” dedi.

1981 Hatay İskenderun doğumlu olan Cumhuriyet Başsavcısı Aladağ, Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2003 yılında mezun oldu. 2005 yılında İskenderun Hakim Adayı olarak göreve başlayan Aladağ, 2007 yılında Bursa Cumhuriyet Savcısı olarak atandı. Şanlıurfa, Erzurum-Oltu, Mersin-Gülnar, Kastamonu-İnebolu’da çalıştıktan sonra İslahiye Başsavcısı olarak atanan Aladağ 4,5 yıl burada görev yaptıktan sonra 2019 yaz kararnamesi ile Ünye Cumhuriyet Başsavcılığı’na atanarak görevine başladı.

Aladağ, evli ve iki çocuk babası.

Ünye KENT Haber

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ARI ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:84/A Ünye

( Atatürk Mah. Çambaşı Cad. ASM Karşısı ) - 0 452 323 17 27

GÜNDÜZ-GECE : ÖZSOY ECZANESİ

Liseler Mahallesi Hükümet Caddesi No:88/E Ünye

( Garanti Bankası Karşısı ) - 0 452 323 88 49

Yayın Akışı