Ünye’de trafik kazalarının yoğun yaşandığı dört noktada mobil radar uygulamasına başladı.

Haber Tarih : 06/11/2019
Toplam Okunma : 803

Ünye İlçe Emniyet Müdürlüğü, trafik kazalarında meydana gelen can ve mal kaybının en aza indirmek amacıyla Ünye’de trafik kazalarının yoğun yaşadığı dört noktada mobil radar uygulamasına başladı.


Ünye İlçe Emniyet Müdürlüğü trafik kazalarında meydana gelen can ve mal kaybının en aza indirmek amacıyla Ünye’de trafik kazalarının yoğun yaşadığı TOKİ kavşağı, Ordu Üniversitesi Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi önü, Otogar ve Ünye Devlet Hastanesi kavşağında mobil radar uygulamasına başladı.

Otomobiller 77, otobüsler 66 km.

Pazartesi ve Çarşamba günleri yapılan uygulamada otomobiller için 77 km, kamyonet ve otobüsler için ise 66 km hız üstüne idari para cezası uygulanacak.

Trafik kazalarının sıkça yaşandığı ve sürücülerin hız yaptığı bölgelerde başlatılan mobil radar uygulamasının amaçlarının şehir içi trafiği düzenlemek ve yaşanabilecek kazaların mümkün olduğunca önüne geçebilmek olduğunu vurguladı.

Ünye KENT Haber

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ADA ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Niksar Caddesi No:86 Ünye

( Niksar Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 84 52

Yayın Akışı