Ünye İlçe Müftülüğü teftiş edildi

Haber Tarih : 07/11/2019
Toplam Okunma : 276

Diyanet İşleri Başkanlığı müfettişlerince Ünye İlçe Müftülüğü'nde teftiş yapıldı. Müfettişler teftiş sonrası din görevlileri ve müftülük personeli ile toplantı düzenledi.


Diyanet İşleri Başkanlığı müfettişlerince ilçemizde teftiş yapıldı. Diyanet İşleri Başkanlığımıza bağlı Başmüfettiş Dr. Dursun Aygün ile Müfettiş Yardımcısı Ahmet Kanatlı ilçemize gelerek İlçe Müftülüğü'nde teftişte bulundu.

Ünye İlçe Müftülüğü tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada şöyle denildi; "2019 yılı Diyanet İşleri Başkanlığı müfettişlerince Ünye'de genel teftiş yapıldı. 01-06 Kasım tarihleri arasında gerçekleşen teftiş sonrasında genel bir değerlendirme toplantısı yapıldı.

06.11.2019 Çarşamba günü Atatürk Parkı Sosyal tesislerindeki toplantıya İlçe Müftümüz Sayın Ali Işık, Müftülük personeli, merkez ve mahallelerde görev yapan din görevlilerimiz ve Kur'an kursu öğreticilerimiz katıldı."

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ATİLA ADA ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21/ B Ünye

( Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 323 99 99

Yayın Akışı