Ziraat Odası'ndan proje duyurusu...

Haber Tarih : 03/09/2019
Toplam Okunma : 99

Ünye Ziraat Odası'ndan yapılan açıklamada;Tarıma Dayalı Yatırımların 2,5 milyon liraya kadar olan projelerin % 50 hibe olarak desteklenmesi konusunda bilgilendirme toplantısı yapılacağı belirtildi.


Ünye Ziraat Odası'ndan yapılan açıklamada;Tarıma Dayalı Yatırımların 2,5 milyon liraya kadar olan projelerin % 50 hibe olarak desteklenmesi konusunda bilgilendirme toplantısı yapılacağı belirtilerek, ilgilenen üreticilerin toplantıya katılması duyurusu yapıldı. 

Ünye Ziraat Odası tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada şöyle denildi; "4 Eylül 2019 çarşamba günü saat 10.00 da Ünye Ziraat Odası Toplantı Salonunda Tarım ve Orman Bakanlığının Kırsal Kalkınma Destekleri 13. Etap Kapsamında Tarıma Dayalı Yatırımların 2,5 milyon liraya kadar olan projelerin % 50 hibe olarak desteklenmesi konusunda bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilecektir. 

Bitkisel ürünlerin işlenmesi paketlenmesi ve depolanması, hayvansal ürünlerin işlenmesi paketlenmesi ve depolanması, su ürünlerinin işlenmesi, paketlenmesi ve depolanması, soğuk hava deposu, çelik silo, hayvansal ve bitkisel orijinli gübre işlenmesi paketlenmesi ve depolanması, yenilenebilir enerji kullanan yeni sera, yenilenebilir enerji üretim tesisleri, tarımsal üretime yönelik sabit yatırımlar, kırsal ekonomik alt yapı yatırım konularından; kırsal turizm yatırımları, çiftlik faaliyetlerinin geliştirilmesine yönelik altyapı sistemleri, el sanatları ve katma değerli ürünler, bilişim sistemleri ve eğitimi yatırımları konularında proje yapmak isteyenlerin toplantıya katılmalarını bekleriz." 

Ünye Ziraat Odası

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ÖZSOY ECZANESİ

Liseler Mahallesi Hükümet Caddesi No:88/E Ünye

( Garanti Bankası Karşısı ) - 0 452 323 88 49

GÜNDÜZ-GECEYARISI : VİTAMİN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No: 50/D

( 15 Temmuz Meydanı ) - 0 452 333 82 22

Yayın Akışı