4 GÖZLÜ MENFEZ 2 İLÇENİN MAHALLESİNİ BİRBİRİNE BAĞLADI

Haber Tarih : 01/08/2019
Toplam Okunma : 149


Fatsa Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü birinci bölge ve ikinci bölge şefliği ekipleri Hoylu, Yukarı Bahçeler, Aslancamii ve Kılıçlı mahallelerinde yol ve menfez çalışmalarını sürdürdü.

 Kırsal Hizmetler Müdürlüğü birinci bölge ekipleri Hoylu mahallesi Yukarı mevkiinde bir gün süren çalışma ile 1 kilometrelik bakım onarım çalışması gerçekleştirdi.

 Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ikinci bölge şefliği ekipleri tarafından ise Aslancami mahallesi Saitler mevkii ile Çamaş ilçesinin Saitler mevkii yapılan menfez ile birbirine bağlandı. Buraya 4 gözlü 3 × 3 ebatında menfez yapıldı. Aslancamili vatandaşlar bu noktada yaklaşık 5 yıldır geçiş yapılamadığı fındık hasadı ve kurban bayramı öncesi bu çalışmadan duydukları memnuniyeti dile getirerek Fatsa Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar ve ekibine teşekkür ettiler yine Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ikinci bölge şefliği ekipleri Kılıçlı mahallesinin Harma, Göktiken, Zeytin ve Kıran mevkiilerinde 2 gün süren çalışma ile dört kilometrelik çakıllama ve reglaj çalışması, Sefaköy mahallesi Hocaoğlu mevkiinde bir günlük çalışma ile 1 kilometrelik çakıllama gerçekleştirdiler.


Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ARI ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:84/A Ünye

( Atatürk Mah. Çambaşı Cad. ASM Karşısı ) - 0 452 323 17 27

GÜNDÜZ-GECE : YASEMİN ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:136 Ünye

( Eski Makro Market Karşısı ) - 0 452 323 52 65

Yayın Akışı