AK Parti bayramlaşmasında beraberlik vurgusu

Haber Tarih : 13/08/2019
Toplam Okunma : 129

Kurban Bayramı münasebeti ile AK Parti Ünye İlçe Başkanlığı’nda partililer ile bayramlaşma programı düzenlendi.


AK Parti Ünye İlçe Teşkilatı’nda Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenlendi.

-“Partilerde birlik ve beraberlik, kardeşlik önemli”-

Bayramlaşma programında konuşan AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, şunları söyledi; “Partilerde birlik ve beraberlik, kardeşlik önemli. Bu nedenle siyasi büyüklerimizin yapmış olduğu ziyaret nedeniyle kendilerine teşekkür ediyorum. AK Parti olarak biz sık sık bir araya geliyoruz. Bu kez bayram vesilesiyle bir araya geldik. Dileğimiz ve temennimiz nice bayramlarda bir araya gelmektir. Bu vesile ile tüm hemşerilerimizin bayramını tebrik ediyorum” dedi.

-“Bugün kurban, dargınlık ve kırgınlıkları kurban edelim çok güzel bir ifade”-

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ise “Kurban bayramınız mübarek olsun. İlçemize, ilimize ve tüm İslam âlemine hayırlara vesile olsun. Allah birliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin. Bugün güzel bir ifadede bulunuldu. Bugün kurban, dargınlık ve kırgınlıkları kurban edelim onları da aradan kalkmış ve gitmiş olsun denildi. Çok güzel bir ifade. Aynen öyle olsun inşallah” dedi.

AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin de Ünye’deki partililerin bayramını kutladı.

-“Birlik ve beraberlik mesajların sebeplerini kendi içimizde aramamız lazım”-

Birlik ve beraberlik mesajların verilme ihtiyaçlarının hissedilmesinin sebeplerini kendi içimizde her şeyden önce aramamız lazım diyen Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, şunları söyledi; “Burada yapılan konuşmalarda birlik ve beraberliğin önemine değinildi. Tabi bu mesajların verilme ihtiyaçlarının hissedilmesinin sebepleri var. Bunun sebeplerini kendi içimizde her şeyden önce aramamız lazım. Kendi içimizde bunun gereğini yapmadığımız takdirde bunu öncelikle birbirimiz arasında daha sonra mahallemiz, şehrimiz ve ülkemize hatta bütün dünyaya sirayet edecek bir virüse dönüştüğünü hepimizin görmesi gerekiyor. Bugün Dünya’nın hedefinde Türkiye var. Ama Türkiye ile birlikte artık kaderi Türkiye ile birleşmiş AK Parti var. Ve Ak Parti ile birlikte Türkiye Cumhuriyetine liderlik yapıp ama bununla da kalmayıp bugün Dünya mazlumlarına liderlik yapan Recep Tayyip Erdoğan var. O yüzden burada verilen mesajların söylemde kalmaması, bunun eyleme de dönüşmesi, bunun içselleştirilmesi başka çaremiz olmayan bir durum. Zaten bu söylemler eyleme dönüşmediği takdirde sadece bizi sevmeyenler tarafından değil, Türkiye düşmanları tarafından nasıl fırsata bayrama dönüştüğünü görüyoruz” dedi.

AK Parti Bayramlaşma programına Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, AK Parti Ordu Milletvekili Ergün Taşçı, AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Hamarat, AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan ve partililer katıldı.

Ünye KENT Haber


Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ARI ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:84/A Ünye

( Atatürk Mah. Çambaşı Cad. ASM Karşısı ) - 0 452 323 17 27

GÜNDÜZ-GECE : ÖZSOY ECZANESİ

Liseler Mahallesi Hükümet Caddesi No:88/E Ünye

( Garanti Bankası Karşısı ) - 0 452 323 88 49

Yayın Akışı