AK Parti Ünye İlçe Teşkilatı partililer ile bayramlaşma programı düzenlendi.

Haber Tarih : 05/06/2019
Toplam Okunma : 114

Ramazan Bayramı dolayısıyla AK Parti Ünye İlçe Teşkilatı partililer ile bayramlaşma programı düzenlendi. AK Parti Ünye İlçe Teşkilatı Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenlendi.


AK Parti Ünye İlçe Teşkilatı Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenlendi. Bayramın 1. Günü Kent Bayramlaşmasının ardından AK Parti Ünye İlçe Teşkilatında düzenlenen bayramlaşma programında konuşan Ünye Beleidye Başkanı Hüseyin Tavlı, “Biz şimdi 23 Haziran bayramını bekliyoruz. Allah nasip ederse. Bu 23 Haziran bayramını da hep beraber başaracağız.”dedi.

Konuşmasında birlik ve beraberlik mesajları veren AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan," Ramazan ayı geride kalırken bugün bayramı idrak ediyoruz. Ben öncelikle bayramınızı tebrik ediyorum. Ramazan bayramının birliğimize, kardeşliğimize halel getirmeden aynı duygu ve düşüncelerle her zaman iyilik ve güzellik üzerine tesis edilmesini Allah'tan niyaz ediyorum. Dünya mazlumları ve mağdurlarının kurtuluşuna feraha ermesine inşallah sebep olur vesile olur. Biz hep söyleriz ya cenneti kazanmanın yolu kalpleri kazanmaktan geçer diye. Kalpleri kazanmanın yolu da bayramlarda sıla-i rahim yapmanın, eş dost ziyaretleri yapmasından geçer. Bu vesile ile biz Ak Parti teşkilatı olarak her zaman bunu yapmanın gayreti içerisinde olduk. Sizlerin de bunu mahallenizde yapacağınıza inancımız tamdır" dedi.

Yenilenecek olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde bayram yaşayacaklarını ifade eden Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı şunları kaydetti, "Bayrama erişemeyen kardeşlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Huzur içerisinde bayramı yaşamamıza vesile olan Şehitlerimize rahmet diliyorum. Gazilerimize Allah'tan sağlık diliyorum. Hastalarımıza şifa diliyorum. Allah nice bayramlara kavuşmamızı nasip etsin. Biz şimdi 23 Haziran bayramını bekliyoruz. Allah nasip ederse. Bu 23 Haziran bayramını da hep beraber başaracağız. Ben geçmişte farklı partilere oy veren iki vatandaşımız ile görüştüm. Ve bu kez AK Parti'ye oy vereceğini ifade ettiler. Bu süreç içerisinde sizlerin de aynı gayret içerisinde olacağını ve İstanbul'dan bayrama gelen hemşerilerimizle çok güzel ilişkilerle seçimlere katkı sunmalarını sağlayın. Bu süreci iyi değerlendirelim" dedi.

ÜNYE KENT GAZETESİ

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ZEYNEP ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:78 Ünye

( Atatürk Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 324 56 56

GÜNDÜZ-GECE : ADA ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Niksar Caddesi No:86 Ünye

( Niksar Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 84 52

Yayın Akışı