Ankara mesaisi yoğun geçti.

Haber Tarih : 02/08/2019
Toplam Okunma : 126

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ve AK Parti İlçe Başkanı Kenan Selim Argan'ın hafta içinde gerçekleştirdikleri Ankara mesaisi yoğun geçti.


 AK Parti Genel Başkan Vekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş ve Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ı ziyaret eden Başkanlar, Ünye Organize Sanayi Bölgesi ve Ünye’yle ilgili son gelişmeleri görüştüler.

 

Görüşmelerde Kurtulmuş ve Varank, Ünye OSB’ye tam destek olduklarının mesajını verdiler.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ve AK Parti İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, Ankara’da AK Parti Genel Başkan Vekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş ve Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ı ziyaret ederek Ünye Organize Sanayi Bölgesi’yle ilgili son gelişmeler hakkında bilgi verdiler. Görüşmelerde Kurtulmuş ve Varank, Ünye OSB’nin önündeki sorunların tek tek aşıldığını ifade ederek, yapılmaması için hiçbir sorunun kalmadığı mesajını verdiler.

AK Parti Genel Başkan Vekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, ziyarette ayrıca Ünye Kültür Merkezi’yle ilgili olumlu gelişmelerin olduğunu ifade etti.

Çok amaçlı çöp aracı

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ankara ziyaretleri kapsamında ayrıca Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Birol Ekici'yi de ziyaret ederek çöp toplama ve taşıma işleminde kullanılan “Çok Amaçlı Çöp Aracı” (ÇAÇA)’nın belediyeye hibe yoluyla kazandırılması için talepte bulundu. Genel Sekreter Ekici, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek aracın Ünye Belediyesi’ne kazandırılması için gerekli çalışmayı yapacağını ifade etti.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ankara dönüşü yaptığı açıklamada, yapılan görüşmelerin çok olumlu geçtiğini ifade ederek desteklerinden dolayı siyasi iradeye teşekkür etti.

Faydalı bir Ankara ziyareti gerçekleştirdik

İlçenin meseleleri için yaptıkları ziyaretleri değerlendiren Hüseyin Tavlı, “Ünye Organize Sanayi Bölgesi ve diğer meselelere ilişkin AK Parti İlçe Başkanımız Kenan Selim Argan’la birlikte çok faydalı geçen bir Ankara ziyaretimiz oldu.

İlk olarak AK Parti Genel Başkan Vekilimiz Prof. Dr. Sayın Numan Kurtulmuş ve Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank'ı ziyaret ettik. Kendileri OSB konusunda bizlerin yanında olduklarını, OSB’nin yapılmaması için ortada hiçbir engelin olmadığını söylediler. 40 yıla yakın zamandır konuşulan OSB meselesi artık çözüme kavuşmuştur. OSB ve Kültür Merkezi konusundaki desteklerinden dolayı AK Parti Genel Başkan Vekilimiz Prof. Dr. Sayın Numan Kurtulmuş’a, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank'a, Milletvekillerimiz Sayın Şenel Yediyıldız’a, Sayın Ergün Taşçı’ya, Sayın Metin Gündoğdu’ya, Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Sayın Mehmet Hilmi Güler’e, Dışişleri Bakan Yardımcımız Sayın Yavuz Selim Kıran’a ve siyasi büyüklerimize Ünyeliler adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ve AK Parti İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, Ankara ziyaretleri kapsamında son olarak Cumhurbaşkanlığı Devlet Denetleme Kurulu Başkanı Yunus Arıncı'yı ziyaret ederek ilçeye döndüler.

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ARI ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:84/A Ünye

( Atatürk Mah. Çambaşı Cad. ASM Karşısı ) - 0 452 323 17 27

GÜNDÜZ-GECE : YASEMİN ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:136 Ünye

( Eski Makro Market Karşısı ) - 0 452 323 52 65

Yayın Akışı