Başkan GÜLER Ünye'de...

Haber Tarih : 29/08/2019
Toplam Okunma : 105

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ünye’ye gelerek OSB alanını yerinde inceledi, ardından da Ünye Belediyesi’ni ziyaret etti.


Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ünye’ye gelerek OSB alanını yerinde inceledi, ardından da Ünye Belediyesi’ni ziyaret etti.

Başkanvekili, Genel Sekreter, Genel Sekreter Yardımcıları, OSKİ Genel Müdürü ve birim müdürleri ile Ünye’ye çıkarmaya yapan Başkan Güler, ilk olarak Organize Sanayi Bölgesi’nde incelemelerde bulundu. Güler daha sonra Ünye Belediyesi’ni ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, şunları söyledi; “Sayın başkanım sizlere bu ziyaretiniz için çok teşekkür ediyorum. Biz hep birlikte sizlerin gayretlerini ve hızını yakalamaya çalışıyoruz. Koşmaya ve peşinden yaptığınız eserleri izlemeye çalışıyoruz” dedi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, geçtiğimiz günlerde Ünye’de yaşan sel felaketine ilişkin şunları söyledi; “Baya ağır bir tabiat sınavı yaşadık. Ama çok şükür başarıyla atlattık. En büyük tesellimiz cana gelmemesidir. Mala gelen şeyi biz hallederiz. Devletimiz ve liderimiz güçlü. Dolayısıyla iyi bir birlik ve beraberlik sınavı verildi. O gece kimse bir dakika gözünü kırpmadan bu büyük felaketi daha büyük bir zarar ve zayiat vermeden atlattık. Ben arkadaşlara teşekkür ediyor ve geçmiş olsun diyorum. Başarılı bir sınav verdik. Hatta Ordu’yu aştık Terme’ye de yardımcı olduk. Ayrıca da bütün Türkiye’ye örnek olduk. Biz güçlü bir belediye ve iliz. Bundan sonra da hedeflerimiz güçlü olacak. Bu bir geçmiş olsun ve nezaket ziyareti ama öncesinde de hizmetler yürüsün diye arkadaşlarımızla beraber geldik. Tam takım geldik. Genel Sekreterimiz, OSKİ Genel Müdürü, Genel Sekreter Yardımcıları ve aynı zamanda müdürlerle beraber geldik. Burada hizmetleri konuşalım. Sizlerin önerilerini de alalım. Yakında önemli bir asfalt ihalesi yapacağız. Ordu ve arkası, Fatsa ve arkası, Ünye ve arkası diye yapacağız. Üçe bölünmüş bir ihaleyle aşağı yukarı beş yılda yapılacak olanı iki yılda yapmak istiyoruz” dedi.

Güler belediye ziyaretinin ardından Atatürk Parkı’na geçti ve sonrada Ünye’den ayrıldı.

Ünye KENT Haber

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TEPE ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Tepeyolu Sokak No:45 Ünye

( Özel Çakırtepe Hastanesi Yanı ) - 0 452 324 76 06

Yayın Akışı