Belediye tesislerinde ücret tarifeleri değişti

Haber Tarih : 06/08/2019
Toplam Okunma : 280


10 gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıda, maddelerin 6’sı imar ile ilgili olurken; görüşülen maddelerin 4’ü kabul, 1 tanesi ret edildi. 1 tanesi ise İmar Komisyonu’na havale edildi.

Mavi Deniz’e Gazino ruhsatı komisyonda

Gündemde görüşülen maddede Keş Mahallesi Kavaklar mevkisinde bulunan ve içkili lokanta olarak faaliyetine devam eden Mavi Deniz turistik tesisinin gazino ruhsatına dönüştürülerek canlı müzik yayını yapılması konusu görüşülerek içkili yerler belirleme komisyonuna havale edildi.

Çiftlik Cafe canlı müzik ruhsatı da komisyonda

Gündemde görüşülen diğer maddede Gölevi Mahallesinde bulunan ve daha önce açık alanda içki sunumu yapılmaması ve canlı müzik yapılmaması kaydı ile içkili yerler komisyonuna ilave edilen Çiftlik Cafe de canlı müzik yapılması konusu görüşülerek içkili yerler belirleme komisyonuna havale edildi.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan Ünye Belediyesine 550 bin lira yardım

Gündemde görüşülen bir diğer maddede, çevre kirliliğinin giderilmesi amacıyla Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Ünye Belediyesine 1 adet hidrolik sıkıştırmalı çöp aracı alınması için 550 bin lira yardım yapıldığı, bahse konu aracın alınması talebi kabul edildi.

Belediye tesislerinde ücret tarifeleri değişti

Gündemde görüşülen son maddede ise, Tarife komisyonuna havale edilen İşletme ve İştirakler Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet vermekte olan Atatürk Parkı Restaurant, kafeterya, otopark, spor kompleksi, Asarkaya Kent Ormanı tesisleri, binicilik tesisleri, Müze ev, konuk evi, hayvan pazarındaki kafeterya, kapalı otoparkta verilen hizmetlerde ücret tarifesinin günün şartlarına göre güncellenmesi konusu görüşülerek kabul edildi.

Gündem maddelerinin ardından Ünye Belediyesinin hazırlayacağı 5 yıllık stratejik plan da Belediye Meclis Üyelerinin fikirlerinin alınması için anket yapıldı.

Ünye KENT Haber

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ARI ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:84/A Ünye

( Atatürk Mah. Çambaşı Cad. ASM Karşısı ) - 0 452 323 17 27

GÜNDÜZ-GECE : YASEMİN ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:136 Ünye

( Eski Makro Market Karşısı ) - 0 452 323 52 65

Yayın Akışı