Bu gün günlerden ÜNYE

Haber Tarih : 21/07/2019
Toplam Okunma : 127


"Ünye Port ve Kruvaziyer Limanı" projesi ile alakalı ikinci kez ilçeye gelen OBB Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ile Ünye Belediye Başkanı Hüseyin TAVLI Ünye Limanı'nı gezerek, proje hakkında istişarelerde bulundu.

Başkan GÜLER ziyaret sonrası attığı twitte "Ünye Port etkili ve stratejik büyük bir konteyner limanı olacak. Karadeniz’in etrafındaki ülkelere, Türk Cumhuriyetlerine hatta oradan Uzak Doğu’ya entegre edilecek. Türkiye’yi tüm Karadeniz’de lider yapacak olan bu yatırıma imza attığımız için gururluyuz." diye yazdı.

.

20.Ünye Uluslararası Kültür, Sanat ve Turizm Festivali'ne de uğrayan OBB Başkanı M.Hilmi Güler Rahvan At Yarışlarını izleyerek, şampiyonların ödüllerini verdi.

Günü Ünye'ye ayıran Başkan GÜLER'in ziyaretlerinde ev sahipliği yapan Başkan Hüseyin TAVLI "40 yıllık çöp sorununun çözümü noktasında seçim öncesi, seçim süreci ve seçim sonrası Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler ile yapılan yoğun istişareler sonucunda ilk çalışmalar başlamış oldu. Hayırlı olsun" ifadesini kullandı.

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ARI ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:84/A Ünye

( Atatürk Mah. Çambaşı Cad. ASM Karşısı ) - 0 452 323 17 27

GÜNDÜZ-GECE : YASEMİN ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:136 Ünye

( Eski Makro Market Karşısı ) - 0 452 323 52 65

Yayın Akışı