Enginyurt; "Genel Başkanımız paylaşımlarımdan rahatsız..."

Haber Tarih : 17/08/2019
Toplam Okunma : 222

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, “Genel Başkanımızın, AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanımıza karşı yazılanlardan rahatsız olduğunu biliyorum” dedi.


Yanlışa ‘yanlış’ demediğinde huzursuz olacağını ifade eden Enginyurt; "Doğrulara da, gerektiğinde teşekkür etmek gerektiğini de bilenlerdenim." dedi.

MHP Ordu Milletvekili zaman zaman özellikle Cumhurbaşkanı ya da AK Parti ile ilgili paylaşımlarından dolayı MHP Lideri Devlet Bahçeli 'inin rahatsız olduğunu bildiğini belirterek; "Genel Başkanımızın, sosyal medyada paylaştıklarımla ilgili söylediği bir şey yok. Ama AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanımıza karşı yazılanlardan rahatsız olduğunu biliyorum. Çünkü Cumhur İttifakı’nı sonuna kadar destekleyen ve inanan birisi olarak özellikle Sayın Cumhurbaşkanı’nı üzecek paylaşımlardan rahatsız. Genel Başkanımız kişilik itibarıyla beyefendi bir insan. Rahatsız olduğu zaman bunu kendisinden değil çevreden duyuyoruz. Onu da bir şekilde düzeltmeye çalışıyoruz." dedi.

Yanlışı da söylüyorum, doğruyu da...

Mizacı gereği davrandığını yanlışa 'yanlış' demeden duramayacağını ifade eden Enginyurt, "Yanlışı gördüğüm zaman ‘yanlış’ demediğimde huzursuz olacağıma inanıyorum. Doğruları da, gerektiğinde teşekkür etmek gerektiğini de bilenlerdenim. Nitekim Cumhurbaşkanımız 17 lira fındık taban fiyatını açıkladı. Sosyal medyadan canlı yayından teşekkür ettim. Çünkü milletin lehine ve hayrına olan bir işti. Sosyal medya kullanıcıları, kendilerinin dertleri dışında bir dert edinmeyen yapıya dönüşmüş. Cemal Enginyurt olarak toplumun her kesimin derdini dile getirmeye çalışıyorum. Ama bir konuyla ilgili paylaşım yaptığımda altına ‘Bizim derdimiz ne olacak?’, ‘Bizi unuttunuz mu? ‘Bize söz verdiniz’ gibi sitemler, hatta hakarete ve küfre varan yorumlar geldiğinde, ben de cevap vermekten geri durmuyorum. Hiç geri vitesim olmadı." şeklinde konuştu.

Ordu Olay

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : GÜVENAY ECZANESİ

Orta Yılmazlar Mahallesi Türbe Caddesi No:2/B Ünye

( Yalı Mevki ) - 0 452 324 73 24

Yayın Akışı