Gündoğdu: Söz verildi, liman Ünye’de yapılacak

Haber Tarih : 31/12/2020
Toplam Okunma : 941

AK partili vekillerin, belediye başkanlarının, teşkilatların birbiriyle kavgalı gösterilmesinin doğru olmadığına işaret eden AK parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu; “Aramızdaki tatlı rekabet kavgayla karıştırılmasın.” dedi.


Aynı şekilde Ünye Konteynır Limanının da kavga konusu edilmemesi gerektiğini belirten Metin Gündoğdu,“Büyükşehrimiz buraya konteyner limanı yapacağız, dedi. Hilmi Abi de bunun sözünü verdi, konteynır Limanı Ünye’de yapılacak.”

Ünye Konteynır Limanı ile birlikte buradan İç Anadolu’ya uzanan yolun da açılmasıyla oluşacak ticari hareketliliğin Ordu ekonomisi için çok önemli olduğunu ifade eden Gündoğdu;Yani her alanda Ordu’ya kazandırmaya, ilimizi büyütmeye çalışıyoruz, mesele bu.” şeklinde konuştu.

AK Parti’nin kendi içinde kavgalıymış gibi gösterilmesinin doğru olmadığına ve ufak tefek siyasi rekabetin kavga olarak gösterilmemesi gerektiğine işaret eden Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, hizmetlerin de kavga konusu yapılmaması gerektiğini söyledi.

Metin Gündoğdu, Oney Flaş FM’deki Bir Konu Bir Konuk programında Hakan Korkmaz’a yaptığı açıklamasında parti içi kavga söylemlerine ve hizmetlerin kavga konusu olarak değerlendirilmesine değindi.

Metin Gündoğdu konuyla ilgili olarak şöyle konuştu;

“Şimdi bir ekip Ankara’ya geliyor, şu arkadaşımıza gidiyor, diğerine gitmiyor, ya da tam tersi. Bundan doğal bir şey olabilir mi? Kimin işi kiminle ona gidiyor. Bu fotoğrafa bakıp bir kavgadan söz edilebilir mi?

Siyasette her zaman bir rekabet vardır ama bu kavga değildir

Siyasette her zaman tatlı bir rekabet vardır. Bu siyasetin doğasında olan bir şeydir. Çünkü siyaset yapıyorsunuz. O nedenle de bu tatlı rekabeti sanki büyük bir problem, kavga varmış gibi lanse etmek doğru bir şey değildir. Böyle bir şey yok. Arkadaşlarımız görevdeler. İl başkanımız, il başkanlarımız, belediye başkanımız, büyükşehir belediye başkanımız görevdeler. Bunlar bize ne getiriyorsa biz çözmeye çalışıyoruz. Onların da bize destek oldukları konular oluyor. Yani birlikte Ordu’ya kazandırmaya çalışıyoruz. Ordu’yu büyütmeye çalışıyoruz mesele bu. Hilmi abi ile hiçbir problem yok. Her aradığımızda ulaşıyoruz.. Her telefonumuza çıkıyor sağ olsun her aradığımızda cevap veriyor.

Konteynır Limanı, söz verildi Ünye’ye yapılacak

Ayrıca hizmetler üzerinden de kavga yaratmaya ya da kavga varmış gibi göstermeye gerek yok. Şimdi Ünye Limanı meselesi.. Bazıları buna karşıymış. Bazılarının karşı olması neyi değiştirir ki? Büyükşehrimiz kararını aldı, sözünü verdi, konteynır limanı Ünye’ye yapılacak. Büyükşehir tarafından üstüne basa basa tekrar ediliyor, konteyner limanı Ünye’de yapılacak, deniyor. Nitekim çalışmalar sürüyor. Ayrıca Hilmi Abi de bunun sözünü verdi. Mesele bu limanı bir an önce yaptırmak. Ünye Konteyner Limanı açılıp hizmet vermeye başladığı zaman oradaki İç Anadolu’ya açılan yol da yapıldığında ilimizde muazzam bir ticari hareketlilik oluşacak. Yani hep birlikte, her alanda Ordu’ya kazandırmaya çalışıyoruz. Ordu’muzu büyütmeye çalışıyoruz, mesele bu.”

Ünye KENT Haber

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ÖZSOY ECZANESİ

Liseler Mahallesi Hükümet Caddesi No:88/E Ünye

( Garanti Bankası Karşısı ) - 0 452 323 88 49

GÜNDÜZ-GECEYARISI : ÇAKIROĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Caddesi No:8 Ünye

( 1 No.lu Sağlık Ocağı Yanı ) - 0 452 324 53 25

Yayın Akışı