GÜRGENTEPE’YE BETON YOL

Haber Tarih : 26/07/2019
Toplam Okunma : 85


GÜRGENTEPE’YE BETON YOL

Ordu Büyükşehir Belediyesi sathi asfalt, sıcak asfalt ve beton yol çalışmalarını sürdürüyor. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Gürgentepe ilçemizde, 4 mahalleyi yakından ilgilendiren Muratçık bağlantı yolunda beton yol çalışmalarımız sürüyor” dedi. Ordu Büyükşehir Belediyesi, ilçelerde altyapı ve asfalt çalışmalarının yanı sıra, iklim şartlarının sert olduğu mahalle yollarını da beton yola kavuşturuyor. Ulaşım Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalarda, ilçe mahalle ve grup yolları, program dâhilinde konforlu bir yapıya kavuşturuluyor. BAŞKAN GÜLER: “BU YOL 4 MAHALLEYİ YAKINDAN İLGİLENDİRİYOR”

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Gürgentepe ilçesinde 6mahalleye bağlantısı olan Muratçık yolunda beton yol çalışmalarının başladığını söyledi. Başkan Güler, “Muratçık, Cumhuriyet, Akyurt ve Akmescit Gürgentepe bağlantı yolunda yer alan 2 kilometrelik kısımda beton yol çalışması yapıyoruz. 2018 yılında başlayan çalışmalarla birlikte yolun 1 kilometrelik kısmı beton yola kavuşmuştu. Diğer kalan kısımları tamamlamak için çalışmaları başlattık. 4 mahallemizi yakından ilgilendiren bu güzergâhla birlikte konforlu ve modern bir yolu hemşerilerimizle buluşturacağız. Yine 19 ilçemizde asfalt, sıcak asfalt ve bazı bölgelerde beton yol çalışmalarımız var. Ayrıca düzenli olarak, yolların bozulmasını önlemek için hendek, reglaj ve bakım çalışmaları gerçekleştiriyoruz.” şeklinde konuştu.

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ARI ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:84/A Ünye

( Atatürk Mah. Çambaşı Cad. ASM Karşısı ) - 0 452 323 17 27

GÜNDÜZ-GECE : YASEMİN ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:136 Ünye

( Eski Makro Market Karşısı ) - 0 452 323 52 65

Yayın Akışı