"Ünye ilçemiz Kültür Merkezini çoktan hak eden bir ilçemiz"

Haber Tarih : 30/11/2019
Toplam Okunma : 188


BMM Bütçe Komisyonu'nda konuyu dile getireceğini belirten Cemal Enginyurt, Ünye Kültür Merkezi ihalesinin 1 yılı aşkın bir süre önce yapıldığını ancak halen kazma vurulmadığını ifade ederek, bütçe görüşmelerinde Kütür ve Turizm Bakanına konuyu aktaracağını ifade etti.

"Ünye ilçemiz Kültür Merkezini çoktan hak eden bir ilçemiz" ifadelerinde bulunan Enginyurt, bu zamana kadar Kültür Merkezinin yapılmamış olmasının büyük bir eksiklik olduğunu söyledi.

TBMM Bütçe Komisyonunda yer alan Milliyetçi Hareket Partisi Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Ünye Kültür Merkezi konusunu yakından takip ettiğini gösterdi.

Enginyurt paylaşımında “Ünye ilçemiz Kültür Merkezini çoktan hak etmiştir. Kültür ve Turizm Bakanına bütçe görüşmelerinde, bu konuyu gündeme getireceğim. Ünye Sahipsiz Değildir” ifadesini kullandı.

1 yıl önce ihale edilen inşaata hala başlanamadı

Enginyurt, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Ünye Kültür Merkezi ihalesinin 1 yılı aşkın bir süre önce yapıldığını ancak halen kazma vurulmadığını ifade ederek, bütçe görüşmelerinde Kültür ve Turizm Bakanına konuyu aktaracağını ifade etti.

Enginyurt yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi, “Ünye Kültür Merkezi inşaat ihalesi yapılalı 1 yılı aşkın zaman geçti, hala tek kazma vurulmadı. Ünye ilçemiz Kültür Merkezini çoktan hak etmiştir. Kültür Turizm Bakanına bütçe görüşmelerinde bu konuyu gündeme getireceğim. Bilinsin ki Ünye sahipsiz değildir. Ünye ile ilgili konuların, sorunların yakın takipçisiyim."

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ATİLA ADA ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21/ B Ünye

( Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 323 99 99

Yayın Akışı