2.Amatör Lig'de Şimdi Gözler Play Of Mücadelesinde

Haber Tarih : 19/06/2019
Toplam Okunma : 85


Ordu 2.Amatör Lig’de 2018-2019 sezonu grup maçları Pazar günü oynanan 14.Hafta maçlarıyla tamamlandı ve gözler artık play of maçlarına çevrildi. Play Of mücadelesine kalan takımların son iki hafta öncesinde belli olduğu 2. Amatör Lig'de geçtiğimiz Pazar günü ilk dörde kalan takımlar arasında sıralamayı belirleme anlamına gelen maçlar oynandı.

Oynanan maçların ardından A Grubunda Mesudiyespor ve B Grubunda ise Çatalpınarspor açık ara grup lideri olarak sezonu tamamladılar ve diğer grupları 4. bitiren takımlarla play oy maçlarında eşleşme hakkını elde ettiler. 4 maçın oynandığı 14.Haftada Dumlupınarspor-Saraycık Belediyespor müsabakası iki takımın da sahaya çıkmaması nedeniyle oynanamadı. Fevzi Çakmakspor-Fatsaspor müsabakası da konuk takımın sahaya çıkmaması nedeniyle oynanamaz iken Fevzi Çakmakspor bu maçı hükmen 3-0 kazanmış oldu. 

Son hafta maçlarının sonuçlarına göre puan tablosuna yansıyan sıralama neticesinde play of eşleşmeleri de şu şekilde oluştu.

MESUDİYESPOR-FEVZİ ÇAKMAKSPOR 

ÇATALPINARSPOR-KABADÜZ BELEDİYESPOR

ORDU İDMANYURDU-MERKEZSPOR

KABATAŞSPOR-ÇINARLIKSPOR

2.AMATÖR LİGDE HAFTANIN TOPLU SONUÇLARI


Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TEPE ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Tepeyolu Sokak No:45 Ünye

( Özel Çakırtepe Hastanesi Yanı ) - 0 452 324 76 06

Yayın Akışı