Berber gitti, Akbayrak geldi

Haber Tarih : 02/09/2019
Toplam Okunma : 166

Ünye 1957 Spor’da Şirahman Berber’den boşalan Teknik Direktörlük görevine Sebahattin Akbayrak getirildi.


Ünye 1957 Spor, Sezon başında Teknik Direktörlük görevine getirdiği Şirahman hocanın özel işleri sebebiyle yollarını ayırma kararı almıştı.

Bu sebeple Teknik Direktör arayışlarına giren Ünye 1957 Spor, daha öncede Trabzonspor, 1461 Trabzon, A. Sebatspor, Tepecik Belediyespor, Gümüşhanespor, Yalıspor, Orduspor’da Antrenör olarak görev yapan ve yine Orduspor,1461 Trabzonspor, Sinopspor ve Kocaeli Birlikspor’da Teknik Direktör olarak görev yapan 48 yaşındaki Trabzon doğumlu Sebahattin AKBAYRAK ile anlaşmaya vardı.

Yılmayacak, yolumuzdan dönmeyeceğiz

Ünye 1957 Spor Kulüp Asbaşkanı Sedat Eren’ ise gündeme dair açıklamalarda bulundu.

2-3 kişi tarafından uydurulan Ünye 1957 Spor’un dağılacağı gibi söylemlere itibar edilmemesi gerektiğini, Ünye 1957 Spor’un bu tür çirkin oyunlarla yıkamayacaklarını, her kulüpte olduğu gibi takımın maddi yetersizlikler çektiği ve bu durum Ünye 1957 Spor’u şampiyonluk yolunda asla etkilemeyeceğini, hiçbir şeyin yollarından döndüremeyeceğini söyledi. Şirahman Hoca konusuna değinen Asbaşkan Sedat Eren; "Kendisine bize vermiş olduğu emeklerden dolayı kulübümüz adına teşekkür ederiz." dedi.

Ayrıca, Ünye 1957 Spor’un gayet verimli bir kamp dönemi geçirdiğini, yüksek bütçeli takımlarla yapılan hazırlık maçlarında gayet güzel izlenimlerin olduğunu, takımdan birkaç oyuncu ile yollarını ayırdıklarını ifade eden Sedat Eren, bu mevkilere yapacakları birkaç takviye ile sorunun çözüleceğini söyledi.

Ünye KENT Haber

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : GÜVENAY ECZANESİ

Orta Yılmazlar Mahallesi Türbe Caddesi No:2/B Ünye

( Yalı Mevki ) - 0 452 324 73 24

Yayın Akışı