“BÜYÜK” KARDEŞLERDEN BÜYÜK BAŞARI

Haber Tarih : 02/09/2019
Toplam Okunma : 44


Ordu Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcusu 3 kardeş Uluslararası düzenlenen Satranç Turnuvasına damga vurdu. 

Türkiye Satranç Federasyonu ile Karadeniz Eğitim Kültür ve Çevre Koruma Vakfı’nın birlikte düzenlediği 6. Uluslararası İstanbul Açık Satranç Turnuvasında birincilik kürsüsüne çıkan BÜYÜK kardeşler yakaladıkları başarılarla organizasyona adlarını yazdırdılar.

  Turnuvada U 8 kategorisinde Eymen Eren BÜYÜK, U 10 kategorisinde Elvin Esma BÜYÜK ve U 14 kategorisinde de Ecrin Efsa BÜYÜK birincilik kürsüsüne çıkarak kupa, madalya ve para ödülü kazandılar. 

  Azerbaycan'dan 25, Gürcistan'dan 3, İran'dan 9, Türkmenistan'dan 5, Umman'dan 6, Amerika, Hollanda, Ürdün, Tunus, Suriye ile Peru'dan 1'er sporcu olmak üzere yurt içinde ki 43 İl’den katılımla birlikte toplam 449 satranç sporcunun yer aldığı turnuva sonrasında alınan başarıyla ilgili bir açıklama yapan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Ordu Büyükşehir Belediye Spor Kulübü satranç sporcuları başarılarının tesadüf olmadığını bir kez daha kanıtladılar. Üç kardeşin üçü de aldıkları birincilikle bizleri gururlandırdı” dedi. 

  Turnuva A ve B kategorisinde 9 tur 7 gün, Yaş Kategorilerinde ise 7 tur 3 gün sürdü. 


Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : GÜVENAY ECZANESİ

Orta Yılmazlar Mahallesi Türbe Caddesi No:2/B Ünye

( Yalı Mevki ) - 0 452 324 73 24

Yayın Akışı