Çağlar Çakır; “Ünye’nin futboldaki yeri buralar değil”

Haber Tarih : 20/04/2019
Toplam Okunma : 190


Bal Ligi 4.Grup'ta Pazar günü deplasmanda Sungurlu Belediyespor ile karşı karşıya gelerek sezonu tamamlayacak olan Ünye 1957 Spor'da teknik sorumlu Çağlar Çakır maça hazır olduklarını, takımda izin verdikleri futbolcular yerine alt yapıdan takımla antrenmanlara çıkan oyunculardan takviyeli bir kadro ile Sungurlu Belediyespor maçına çıkacaklarını söyledi. Çakır, sezonu hedefledikleri yerde bitirdiklerini ancak Ünye'nin futboldaki yerinin profesyonel ligler olduğunu ifade etti.

Teknik Sorumlu Çağlar Çakır açıklamasında şunları kaydetti: "Havza maçından sonra oyunculara verdiğimiz 3 günlük izinin ardından Perşembe günü Sungurlu maçının hazırlıklarına Cevizdere suni çimde başladık. Oyuncularımızın bazılarına izin verdik. Sungurlu Belediyespor karşılaşmasına altyapıdan bizimle antrenmana katılan genç oyuncuların takviyesiyle çıkacağız ve son maçta genç oyuncularımıza şans vereceğiz. Son maçımız olan Sungurlu Belediyespor karşısında da en iyi sonucu alıp ligi bitirmek istiyoruz. Daha önce de söylediğim gibi ligi hedeflediğimiz yerde bitirdik. Zor bir süreci hayırlısı ile bitirmiş olacağız. Bizlere destek veren herkese çok teşekkür ediyoruz. Takımımızın bu zorlu mücadelesinde yanımızda olan, tribünde bizlere desteklerini esirgemeyen taraftarlarımıza da teşekkür ediyoruz. Ünye buralara layık değil, Ünye’nin futboldaki yeri belli. Bunun için iyi niyetle hareket ederek, gerektiği şekilde planlamalar yaparak bir an önce profesyonel liglere dönmemiz gerekiyor. Bundan sonra herkes bunun mücadelesi için bir araya gelmeli, bunu konuşmalı ve bu düşünce etrafında birleşerek gerekeni yapmalı diye düşünüyorum. Grubumuzda bizimle beraber mücadele eden tüm takımlara başarılar diliyorum. Grubumuzu şampiyon tamamlayan Yozgatspor’a da 3.Lig mücadelesinde bol şanslar diliyorum."

SPOR AKSİYON

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ZEYNEP ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:78 Ünye

( Atatürk Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 324 56 56

GÜNDÜZ-GECE : ADA ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Niksar Caddesi No:86 Ünye

( Niksar Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 84 52

Yayın Akışı