Fatsa Belediyespor, Başkanı'nı buldu

Haber Tarih : 25/07/2019
Toplam Okunma : 109

TFF 3.Lig'de sancılı süreçler geçiren ve bir türlü kayyum yönetiminden kurtulamayan Fatsa Belediyespor'da başkanlık sorunu aşıldı.


Fatsa Belediyespor Olağan Kongresinde kulüp başkanlığına Op. Dr. Mehmet Onur Sarıhan getirildi. 

Geçtiğimiz sezon son haftada ligde kalan Fatsa Belediyespor, son anda başkanını buldu. Uzun bir süreden bu yana kayyum yönetiminde olan Sarı Laciverti Kulübe, Op. Dr. Mehmet Onur Sarıhan sahip çıktı. 

Sıkıntılı bir süreçten geçen ve bu sıkıntılardan dolayı başkanlık koltuğunu dolduracak bir aday bulamayan Fatsa Belediyespor'a, sıkıntıları üstlenecek ve takımı kapanma tehlikesine karşı son anda başkan olan Op. Dr. Mehmet Onur Sarıhan'ın düzenlenen olağan genel kurulda Fatsa Belediyespor'un başkanı oldu.   

Öte yandan uzun yıllar Süper Lig'de top koşturan Niyazi Hüseyinoğlu'nun da Fatsa Belediyespor'un teknik sorumlusu olacağı belirtildi. 

Onur Sarıhan Başkanlığındaki Fatsaspor Yönetimi şöyle oluştu: Adem Bekar, Ali Kemal Türkyılmaz, Atıf Taha Seri, Aziz Şirin, Burak Cengiz, Cenk Güreş, Ekrem Koşum, Ekrem Yıldız, Hasan Ergeç, Hüseyin Akot, Hüseyin Coci, İlker Kaçak, Kemal Aydın, Kerem Varan, Mahmut Mutlu, Muhittin Ocak, Naim Felek, Necati Efe, Nihat Ece, Nusret Yeşiller, Onur Çam, Ömer Dindar, Ruhi Özbay, Salim Taşbaşı, Serdar Yıldıran, Sezgin Aydınlık, Yakup Kızılkaya, Yaşar Sabancı, İsa Palay.

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ARI ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:84/A Ünye

( Atatürk Mah. Çambaşı Cad. ASM Karşısı ) - 0 452 323 17 27

GÜNDÜZ-GECE : YASEMİN ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:136 Ünye

( Eski Makro Market Karşısı ) - 0 452 323 52 65

Yayın Akışı