Fatsa'da sporcular sezonu açtı

Haber Tarih : 29/06/2019
Toplam Okunma : 89

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından her yıl düzenlenen Yaz Spor Okulları Fatsa açılışı Fatsa 75. Yıl Spor Salonunda yapıldı.


Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından her yıl düzenlenen Yaz Spor Okulları Fatsa açılışı Fatsa 75. Yıl Spor Salonunda yapıldı.

Yaz Spor Okulları açılışında konuşan Fatsa Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Halil Bekyürek, "Spor teşkilatımız 29 Haziran 1938 yılında kurulmasından dolayı her yıl 29 Haziran da Yaz Spor Okulları açılışını yapıyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da yaz spor okullarına büyük bir katılım var. Yaz Spor Okulları ile amacımız çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutmak, sosyalleşmelerini sağlamak, yetenekli sporcuları tespit ederek onları Türk sporuna kazandırmaktır. Velilerimize bir kez daha buradan seslenmek istiyorum. Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünün yaz spor okullarına kayıtlarını yaptırsınlar. Uzman antrenörlerimize çocuklarını emanet etsinler. Bizim amacımız her çocuğumuzun en az bir spor dalı ile uğraşmasıdır" dedi.

Açılışa Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Ruhi Özbay, Fatsa Gençlik Merkezi Müdürü Beraat Şahin, Fatsa KYK Müdürü Salim Sadan, Fatsa İlçe Emniyet Müdürlüğü Komiseri Yunus Yavuz, çok sayıda veli ve sporcu katıldı. - ORDU

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ARI ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:84/A Ünye

( Atatürk Mah. Çambaşı Cad. ASM Karşısı ) - 0 452 323 17 27

GÜNDÜZ-GECE : YASEMİN ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:136 Ünye

( Eski Makro Market Karşısı ) - 0 452 323 52 65

Yayın Akışı