Hüseyin Pişken Türkiye Şampiyonu oldu

Haber Tarih : 11/09/2019
Toplam Okunma : 107

Ünye Dövüş Sanatları Gençlik ve Spor Kulübü’nün Vücut Geliştirme ve Fitness sporcusu Hüseyin Pişken, Türkiye Şampiyonu olarak altın madalya kazandı.


Hüseyin Pişken Türkiye Şampiyonu oldu 

Ünye Dövüş Sanatları Gençlik ve Spor Kulübü’nün 2019 yılı içi 26. Türkiye Derecesi Vücut Geliştirme ve Fitness sporcusu Hüseyin Pişken, katıldığı yarışmadan Ünye'ye Türkiye Şampiyonu olarak geldi.

Ünye'ye altın madalya ile döndü 

Ünye Dövüş Sanatları Gençlik ve Spor Kulübü Genel Sekreteri Hasan Çarkacı, 3-8 Eylül 2019 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Vücut Geliştirme ve Fitness Türkiye Şampiyonası ve Dünya Şampiyonası milli takım seçmelerinde, Hard body master 80 kg sikletinde Hüseyin Pişken’in Türkiye Şampiyonu olarak altın madalya ve kupanın sahibi olduğunu söyledi.

Dünya Şampiyonasına katılacak

Milli takıma tekrar seçilen Hüseyin Pişken’in aralık ayında düzenlenecek Dünya Şampiyonasına katılacağını belirten Çarkacı, şunları söyledi:

“Kulübümüzü, Ordu'muzu ve Türkiye'mizi milli sporcu olarak bir kez daha temsil edecek olan Hüseyin Pişken hoca. 3 yıldır hiç durmadan çalışmalarını yapıp bu sporda üstün başarılar kazanmış, hem eğitici, hem de sporcu olarak ülkesini ulusal ve uluslararası müsabakalarda başarıyla temsil etmiştir.Ünye Dövüş Sanatları Gençlik ve Spor Kulübü Lisanslı sporcumuz Hüseyin Pişken'e aralık ayında yapılacak olan dünya şampiyonasında başarılar dileriz.”dedi. 

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TEPE ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Tepeyolu Sokak No:45 Ünye

( Özel Çakırtepe Hastanesi Yanı ) - 0 452 324 76 06

Yayın Akışı