Kaptan Ece; “Şampiyonluğa İnandık”

Haber Tarih : 13/01/2020
Toplam Okunma : 120


TFF Kadınlar 3.Lig 5.Grup’ta Orduspor’u konuk eden ve 1-0 mağlup ederek namağlup liderliğini sürdüren Ünye Gücü FK Kadın Futbol Takımı Kaptanı Ece Selen Terzioğlu, galibiyeti getiren isim olarak maç sonunda yaptığı açıklamasında şampiyonluğa inandıklarını, galibiyeti doğum günü olan takım arkadaşı Nida Kılıç’a ve sakatlığı nedeniyle sahalardan uzak kalan İrem Gönültaş’a armağan ettiğini söyledi.

Maçta üstün performansı ile ön plana çıkan ve hem attığı galibiyet golü ve hem de direkten dönen 3 topu ile sahada yıldızlaşan kaptan Ece Selen Terzioğlu maç sonunda yaptığı açıklamasında; “Şampiyonluk parolası ile başladıkları sezonun devre arasına lider olarak girdiklerini ifade eden takım kaptanı Ece Selen Terzioğlu, “Biz bu yolda şampiyonluğa inandık. Bu maçı da alacağımızı biliyordum. İnşallah önümüzde ki maçlarda ve süreçlerde daha iyi olacağız. Takım arkadaşlarımı kutluyor, Muhammet hocamıza, yönetime teşekkür ediyorum. Bu galibiyeti ise bugün doğum günü olan stoperimiz Nida Kılıç ile sakatlığı bulunan İrem Gönültaş’a armağan ediyoruz” dedi. 

SPOR AKSİYON

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ÖZLEM ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21/1 A Ünye

( Ünye Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 321 11 66

GÜNDÜZ-GECE : VİTAMİN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No: 50/D

( 15 Temmuz Meydanı ) - 0 452 333 82 22

Yayın Akışı