Plaj Voleybolu turnuvası başladı

Haber Tarih : 11/07/2019
Toplam Okunma : 67

Ünye Belediyesi tarafından bu yıl 20.si düzenlenecek olan Uluslararası Kültür, Sanat ve Turizm Festivali kapsamında Ünye Yüzüncüyıl kumsalında kum voleybol müsabakaları başladı.


Ünye Belediyesi 20. Uluslararası Kültür, Sanat ve Turizm Festivali kapsamında Ünye Yüzüncüyıl kumsalında Ünye Su Sporları Derneği tarafından düzenlenen Kum voleybol müsabakaları 18. Dönem Ordu Milletvekili Yılmaz Sanioğlu’nun atışı ile başladı.

İlk akşam müsabakaları Veteranlar ve Kaygılar’ın gösteri maçı ile başladı. Ardından ilk akşamda Hicret AVM-Bayramca Anadolu, Uslu Fındık-Islak Döner, Uzman Sürücü Kursu-Akar İnşaat müsabakaları oynandı.

Programın açılış konuşmasında Ünye Su Sporları Derneği Başkanı Alparslan Öz, “Plaj Voleybolu müsabakalarını Belediyemiz Su sporları Derneğimize verdi. Bizde elimizden geldiğince çalışmalarımızı yaptık.”dedi.

Ünye Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü Aydın Kuyumcu, “Ünye Belediyesi 20. Uluslararası Kültür, Sanat ve Turizm Festivali kapsamında bir çocuğumuzun çocukluğunun geçtiği kum saha da kum Voleybolu müsabakalarına başlayacağız. Ünye Su Sporları Derneği Başkanı Alparslan Öz ile yaptığımız istişareler sonucunda burada çeşitli sportif faaliyetlerde bulunmak üzere bugün ki şekle geldi. Bu konuda Alparslan Öz ağabeyimize teşekkür ediyorum. Bu çalışmalarda yanımızda olan Ünye Kaymakamımıza ve Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum.”dedi.

Ünye KENT Haber

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ZEYNEP ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:78 Ünye

( Atatürk Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 324 56 56

Yayın Akışı