Samsun Masterler-Ünye Masterler ile gösteri maçı yaptı

Haber Tarih : 23/06/2019
Toplam Okunma : 83

Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi’ne katılmak için hazırlık yapan Samsun Masterler-Ünye Masterler ile gösteri maçı yaptı. Ünye Şehir stadında oynanan gösteri maçında dostluk kazandı.


Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanvekili Murat Ülgen gösteri maçı öncesinde yaptığı açıklamada, “Bilindiği üzere Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi tüm bölgelerde oynanıyor. 2018-2019 sezonu bölgeler arası şampiyonu 52 Orduspor oldu. Geçen yıl Samsun Masterler takımı lige katılmadı ama onlar da bir hazırlık içerisindeler. Bu yüzden onlarla bir gösteri maçı şeklinde bir karşılaşma planladık. Ayrıca Ünye’mizde sporu sevdirmek, Ünye’mizin reklamını yapmak amaçlı bu organizasyon düzenledik.”dedi.

Gösteri maçının amacı ile ilgili konuşan Ülgen şunları kaydetti, “Eskiden profesyonel futbol oynamış Ünyeli ve Samsunlu futbolcularımızı burada bir gösteri maçı ile izleyenlerin spora adapte olmaları, burada ki gençlerin onları örnek almalarını amaçlıyoruz. Futbolun her yaşta oynandığını, sporun her yaşta sevildiğini göstermek istiyoruz. Bizi burada onure eden Samsun Masterler takımına teşekkür ediyorum.”


ünye kent gazetesi

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TEPE ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Tepeyolu Sokak No:45 Ünye

( Özel Çakırtepe Hastanesi Yanı ) - 0 452 324 76 06

Yayın Akışı