Türkiye Paletli Yüzme Yaz Şampiyonası Ordu’da...

Haber Tarih : 11/07/2019
Toplam Okunma : 100


Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu 2019 yılı faaliyet programında yer alan 15 Temmuz Şehitlerini Anma Türkiye Yaz Şampiyonası 12-14 Temmuz 2019 tarihleri arasında Ordu’da yapılacak.

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu 2019 yılı faaliyet programında yer alan Paletli Yüzme Bireysel B, Yıldız ve Küçükler 15 Temmuz Şehitlerini Anma Türkiye Yaz Şampiyonası 12-14 Temmuz 2019 tarihleri arasında Ordu’da yapılacak.

Ordu’da önemli organizasyonların yapıldığını belirten Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Ordu’da düzenlenen sportif faaliyetler her geçen gün artıyor özellikle son üç yılda olduğu gibi 2019 yılında da büyük organizasyonlara ev sahipliği yapmaya devam edeceğiz. Özellikle Salonlarımızın bakımlı olması, Ordu-Giresun Havalimanı’nın açılması, personelimizin çalışkanlığı, Başta Valiliğimizin, Büyükşehir Belediyemizin, Kaymakamlarımızın, ilçe Belediye Başkanlarımızın ve Kurum Müdürlerimizin spor organizasyonlarına destek vermesi ile ilimizde spor ivme kazandı. 

500 kişi katılacak

 Paletli Yüzme Türkiye Yaz Şampiyonası hakkında konuşan Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, 12-14 2019 tarihleri arasında Ordu’da Paletli Yüzme Şampiyonası yapılacak. İlimizde gerçekleştirilecek olan şampiyonaya Türkiye’mizin her köşesinden 300 sporcu, hakem, idareci ve antrenör olmak üzere toplam 500 kişi katılacak.

 Bu şampiyona ilimizde Sualtı Sporlarının gelişmesi için çok önemli. Bu şampiyona İle birlikte ilimize getirdiği ekonomik katkı yanında Sualtı Sporlarımızdaki sporcu sayısının artmasına şüphesiz vesile olacaktır.

 Federasyon Başkanımıza teşekkür ediyoruz

Mustafa Genç, ayrıca Türkiye Sualtı Federasyonu Başkanımız Sayın Doç. Dr. Şahin Özen’e şampiyonayı ilimizde yaptığı İçin teşekkür ederiz. Federasyon Başkanımız İle bundan sonrada Ordumuzda güzel faaliyetler yapmaya talihliyiz. Ordumuz artan sporcu sayısı ile yaptığı başarılı spor organizasyonları İle adından sürekli söz ettirir oldu. İl Müdürlüğümüzden desteklerini esirgemeyen başta Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Valimiz Sayın Seddar Yavuz’a, Belediyelerimize ve kurumlarımıza şahsım ve kurumum adına teşekkür ederim.


Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : KUYUMCUOĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Gogina Sokak No:37/A Ünye

( Mehmet Akif Okulu Yanı ) - 0 452 323 80 00

Yayın Akışı