Ünye 1957 Spor, ilk saha görüntüsünü verdi

Haber Tarih : 08/08/2019
Toplam Okunma : 120

Ünye 1957 Spor İlçe Şehir Stadyumunda çift kale maç yaparak taraftarların karşısına çıktı.


Ünye Şehir Stadyumu'nda Teknik Direktör Şirahman Berber kontrolünde yeşil sahaya inen Ünye 1957 Spor oyuncuları çift kale maç öncesi ısınma hareketleri gerçekleştirdi.

Başkan Tavlı'dan destek mesajı

Ünye Belediye Başkan Yardımcısı Ali Kemal Mehel Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı'yı temsilen katıldığı yeşil- beyazlı Ünyespor'un ilk çift kale maçında belediye olarak desteklerinin devam edeceğini söyledi. Oyunculara tatlı ikramında bulunan Mehel," Bir takımın başarılı olabilmesi içinde teknik ekip ve futbolcularımızın gayret, azim ve şansları bu takımı ilerletecektir. Bu takım başarılı olsun yada olmasın futbol bir hedef olduğu kadar da birde spordur. Biz Ünyeliler olarak ve Belediye başkanımız da geçmişte olduğu gibi bu gün de desteklerini bu takımdan esirgemeyecektir. Sizlerden beklentimiz disiplinli bir şekilde güzel oyun ve Ünye adına yakışır bir çalışma beklemekteyiz."dedi.

Kulüp Başkanı Hamza Alp ise yaptığı açıklamada "2019-2020 sezonunda iyi bir takımla yeni sezona hazırlanıyoruz. Ekibimiz iyi ve hedefe oynayan bir takım yaptık. Şehirle birlikte futbolda güzel günler yaşayacağız." dedi.

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ARI ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:84/A Ünye

( Atatürk Mah. Çambaşı Cad. ASM Karşısı ) - 0 452 323 17 27

GÜNDÜZ-GECE : ÖZSOY ECZANESİ

Liseler Mahallesi Hükümet Caddesi No:88/E Ünye

( Garanti Bankası Karşısı ) - 0 452 323 88 49

Yayın Akışı