Ünye 1957 Spor yönetimi ziyaretlerini sürdürüyor.

Haber Tarih : 05/08/2019
Toplam Okunma : 110


Ünye 1957 Spor Kulüp Başkanı Hamza Alp ve yönetim kurulu üyeleri, hafta başı ilk ziyaretini Ünye kaymakamı Ümit Hüseyin Güney'e gerçekleştirdi. Ünye 1957 Spor yönetimi kendisine, desteklerinden dolayı teşekkür etti. Kaymakam Güney’e yeşil beyazlı forma hediye ederken, Güney'de yeni yönetime başarılar diledi.

Zor, meşakkatli, uğraş gerektiren bir iş...

Kaymakam Güney,"Temennim; Ünye'nin arzu ettiği şekilde üçüncü lige ve daha üst liglere tırmanırsınız. Ben ciddi bir yönetim ve disiplin ile koşullar ne kadar zor olsa da başarıyı bir şekilde yakalanacağına inanıyorum. Ünye 1957 Spor, Ünye Belediyemizin, Ordu Büyükşehir Belediyemizin, çok değerli iş adamlarımızın ve spor sevenlerin katkıları daha üst liglere çıkacaktır. Şimdi bayrağı siz devraldınız. Zor, meşakkatli, uğraş gerektiren bir iş ancak bir o kadar da heyecanlıdır. Ben bu işe yani Ünyespor yönetimine talip olduğunuz, bu görevi ve sorumluluğu üstlendiğiniz için sizlere teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum. İnşallah hep beraber sevinir, başarıları alkışlar, eksiklik olan kısımları da el birliği içerisinde telafi etmeye çalışırız. “ dedi.

İkinci ziyaret Durak'lara oldu

İkinci ziyaretini Durak Fındık Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Basri Durak'a gerçekleştiren ekip, destekleri için teşekkürlerini iletti. Ziyarette konuşan Kulüp Başkanı Hamza Alp," Ünye adının ismi geçtiği her yerde imzası bulunan iş adamımıza yeni dönemde de Ünye 1957 Spor'umuza vereceği destekten dolayı teşekkür ediyoruz. Kendisi Ünye 1957 Spor'umuzun aynı zamanda fahri başkanıdır."dedi.

Hep birlikte sahiplenmeliyiz

Ziyaretten memnun olduğunu söyleyen Durak Fındık Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Basri Durak," Ünye 1957 Spor sadece kulüp başkanı ve yönetiminin değil tüm Ünye'nin takımıdır. Sadece Hasan Basri Durak'ın desteklemesiyle bu iş olmaz. Taraftarıyla, insanıyla, futbol severlerle, iş adamlarıyla sahiplenirsek Ünye'nin takımı güzel yerlere gelecektir. Bizlerde istiyoruz ki başarılar Ünye'miz ve Ünye için olsun."dedi.

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ARI ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:84/A Ünye

( Atatürk Mah. Çambaşı Cad. ASM Karşısı ) - 0 452 323 17 27

GÜNDÜZ-GECE : YASEMİN ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:136 Ünye

( Eski Makro Market Karşısı ) - 0 452 323 52 65

Yayın Akışı