Ünye'de Yaz Spor Okulları açıldı

Haber Tarih : 29/06/2019
Toplam Okunma : 78

Ünye ilçesinde Gençlik ve Spor Bakanlığı İlçe Spor Merkezi Yaz Spor Okulları açılışı gerçekleştirildi.


Ordu'nun Ünye ilçesinde Gençlik ve Spor Bakanlığı İlçe Spor Merkezi Yaz Spor Okulları açılışı gerçekleştirildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende her yıl olduğu gibi bu yıl da uygulanan İlçe Spor Merkezi Yaz Spor Okulları, tüm spor branşlarında açılarak faaliyete başladı.

Programda konuşan Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü Aydın Kuyumcu, "Çocuk ve gençlerimizi spora yönlendirmek, spor kulüplerimize sporcu kaynağı oluşturmak ve toplumda spor kültürü oluşturulmasına katkı sağlamak amacıyla 81 il merkezimiz ve ilçelerimizde her yıl uygulanan ilçe spor merkezleri ile ilçe engelli spor merkezleri çalışmaları tüm spor branşlarında açılarak yaz spor okulu çalışmalarımız başlamaktadır. Sizler ülkemizi sportif ve her platformda sizler temsil ederek şanlı bayrağımızı göklere kaldıracaksınız. Bizler Gençlik ve Spor Bakanlığımızın antrenör ve beden eğitimi öğretmenlerimiz ile geleceğimiz olan siz gençler için 'Sporun ve Sporcunun Yanındayız' sloganıyla kilitlenerek sizler için çalışmaktayız" dedi.

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ARI ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:84/A Ünye

( Atatürk Mah. Çambaşı Cad. ASM Karşısı ) - 0 452 323 17 27

GÜNDÜZ-GECE : ÖZSOY ECZANESİ

Liseler Mahallesi Hükümet Caddesi No:88/E Ünye

( Garanti Bankası Karşısı ) - 0 452 323 88 49

Yayın Akışı