Ünye Şehir Stadı’nda U-11 Cup Futbol Şenliği

Haber Tarih : 06/05/2019
Toplam Okunma : 155


Ünye Şehir Stadı’nda, Ünye İlçe Gençlik Hizmetleri Spor Müdürlüğü ve Ünye Futbol Kulübü işbirliği ile düzenlenen U-11 Ünye Cup Futbol Şenliğinde ilk gün oynanan maçlarla geçilirken küçük futbolcuların oynadıkları futbol izleyenleri büyülemeye yetti.

Tam bir futbol şenliğine dönüşen U-11 Ünye Cup Futbol Şenliği sabah 10.00’da Ünye Gücü FK ve Ünye Futbol Kulübü U-10 takımları arasında oynanan ve 1-1 eşitlikle sona eren maçla başladı. Güzel bir havada oynanan maçlar Ünye Şehir Stadı’nı tam bir şenlik havasına dönüştürürken Azerbaycan, Trabzon, Samsun, Giresun, Ordu, Fatsa ve Ünye’den turnuvaya katılan takımlarda küçük futbolcular tüm marifetlerini sergilediler. 12 takımın katıldığı ve kıran kırana geçen maçlarda heyecan doruktaydı. 

Yarı Finalistler Belli Oldu 

3 Grup’ta oynanan ilk gün maçlarında takımlar sahada 30’ar dakikadan tek devreli müsabakaya çıkarak hünerlerini sergilediler. Bir hayli izleyicisi olan maçlarda takımlar gruplarında ilk iki arasına girme mücadelesi verdiler. Oynanan maçların ardından A Grubunda Ünye Futbol Kulübü, B Grubunda Samsun 1919 FK ve C Grubunda da Ünye Gücü Futbol Kulübü oynadıkları maçlarda rakiplerine üstünlük sağlayarak gruplarını birinci bitirdiler. Gruplarını ikinci bitiren takımlar ise A Grubunda Fatsa Dolunayspor, B Grubunda Giresunspor ve C Grubunda ise Trabzon 24 Şubatspor oldu. 

U-11 Ünye Cup’ta Final Zamanı 

Turnuvada Pazar günü ise final maçları heyecanı yaşanacak. Yarı final maçlarında Ünye Futbol Kulübü-Giresunspor, Samsun 1919 FK-Trabzon 24 Şubatspor ve Ünye Gücü FK-Fatsa Dolunayspor maçları oynanacak. Bu maçları kazanan 3 takım final grubunda tekrar karşı karşıya gelecekler ve turnuvanın ilk üç takımı belirlenecek. Turnuvada diğer takımlar ise sıralama maçlarına çıkacaklar.


Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : DERMAN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Hükümet Caddesi No:28 Ünye

( Hükümet Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 12 42

Yayın Akışı