Wushu Kung Fu Şampiyonası’nda derece alan beş sporcuya Milli Sporcu Belgesi takdim edildi.

Haber Tarih : 07/07/2020
Toplam Okunma : 613

26 Kasım-01 Aralık 2019 tarihleri arasında Ankara’da yapılan İpek Yolu 4. Açık Balkan Wushu Kung Fu Şampiyonası’nda derece alan beş sporcuya Milli Sporcu Belgesi takdim edildi.


26 Kasım - 01 Aralık 2019 tarihleri arasında Ankara’da yapılan İpek Yolu 4. Açık Balkan Wushu Kung Fu Şampiyonası’nda derece alan Balkan İkincisi ve Milli Sporcu Azra Temiz ile Milli Sporcular Nazlınur Keskin, Ogün Sönmez, Çoşkun Çelik ve Çağatay Ergün’e Ünye Dövüş Sanatları Gençlik ve Spor Kulübü Genel Sekreteri Hasan Çarkacı tarafından Milli Sporcu Belgesi verildi.

Yedi yılda 40 yakın illi sporcu…

Programda konuşan Ünye Dövüş Sanatları Gençlik ve Spor Kulübü Genel Sekreteri Hasan Çarkacı, şunları söyledi; “Ünye Dövüş Sanatları Gençlik ve Spor Kulübü olarak yedi yıl içerisinde toplamda 40’a yakın milli sporcu federasyonlarımıza katkıda bulundu. Bugün bu arkadaşlarımıza milli takıma katkılarından dolayı belgelerini takdim edeceğiz. Biz kulüp olarak başarılarımızı tekrar tekrar yenilemeye devam edeceğiz, bunu gururla söylemek istiyorum. Öncelikle Ünye Kaymakamımız Sayın Ümit Hüseyin Güney beye, Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Tavlı beye, Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürümüz Sayın Mustafa Genç beye ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürümüz Sayın Aydın Kuyumcu beye katkı ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Hasan Çarkacı ilçemizi gururla temsil etti

Ünye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Antrenörü Kenan Balcıoğlu belge takdim programında, şöyle konuştu; “Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Wushu, Kickboks , MuayThai Boks antrenörlüğü yapıyorum. Ünye ilçemizde gençlik ve sporumuza, gençlerimize hizmet ediyoruz. Spor genelinde çok büyük başarılara imza attık. Ordu iline kırka yakın sporcu kazandırdık. İlçemize güzel başarılar getirdik. Ben kulüpte antrenör değilim ama gençlik ve spor da tüm kulüplere yardımcı oluyorum. Kırk yıla yakındır bu sporlara katkım var. Sayın Genel Sekreter Hasan Çarkacı kendisi tek başına bazen ilimizi, ilçemizi gururla temsil etti. Ben bu anlamda bizlerden desteğini esirgemeyen Ünye Kaymakamımız Sayın Ümit Hüseyin Güney beye, Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Tavlı beye, Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürümüz Sayın Mustafa Genç beye ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürümüz Sayın Aydın Kuyumcu beye katkı ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Belgeler takdim edildi

Konuşmaların ardından 26 Kasım - 01 Aralık 2019 tarihleri arasında Ankara’da yapılan İpek Yolu 4. Açık Balkan Wushu Kung Fu Şampiyonası’nda derece alan Balkan İkincisi ve Milli Sporcu Azra Temiz ile Milli Sporcular Nazlınur Keskin, Ogün Sönmez, Çoşkun Çelik ve Çağatay Ergün’e Ünye Dövüş Sanatları Gençlik ve Spor Kulübü Genel Sekreteri Hasan Çarkacı tarafından Milli Sporcu Belgesi verildi.

Ünye KENT Haber

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ÖZSOY ECZANESİ

Liseler Mahallesi Hükümet Caddesi No:88/E Ünye

( Garanti Bankası Karşısı ) - 0 452 323 88 49

GÜNDÜZ-GECEYARISI : ÇAKIROĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Caddesi No:8 Ünye

( 1 No.lu Sağlık Ocağı Yanı ) - 0 452 324 53 25

Yayın Akışı