Yeni Orduspor’da görev dağılımı

Haber Tarih : 18/06/2019
Toplam Okunma : 114

TFF 3’üncü lig ekiplerinden Yeni Orduspor’da, gerçekleşen olağan kongrenin ardından görev dağılımı yapıldı


Geçtiğimiz sezon 3. Lig'e çıkan bu sezonda TFF 3'ncü ligde devam edecek olan Yeni Orduspor'da bir taraftan iç ve dış transfer çalışmaları devam ederken, yeni oluşturulan yönetim kurulunda görev paylaşımı yapıldı.

Av. Uğur Çelenk'in başkanlığındaki Yeni Orduspor’da başkan yardımcılıkları görevine Selim Altaş, Veysel Köybaşı ve Osman Çakıroğlu getirilirken, genel sekreterlik görevini ise Akın Şahin üstlendi.

Yönetim kurulunda görev alan diğer isimler ise şöyle;

Futbol Şube Sorumluları: Fatih Titiz, Süleyman Arslan. Basın Koordinatörleri: Erol Küçükoğlu, Mehmetcan Uygun. Mali İşler Koordinatörleri: Necmi Kara, Yücel Yalçınkaya. Altyapı Koordinatörleri: M.Kürşat Güler, Davut Alan. Taraftar ve Organizasyon Koordinatörleri: Uğur Yıldız, Yüksel Aydın. Stat ve Tesislerden Sorumlu Koordinatörler: Mehmet Giral, Celal Avcı. Hukuk Koordinatörleri: Av. Ali Çelik. ARGE ve Pazarlama Koordinatörleri: Rıfat Poyraz, Cengiz Koçyiğit, Ayhan Çelenk, Hacı Mehmet Baş, Orhan Aktaş. İdari İşler ve Personel Koordinatörleri: Mert Şenocak, Menderes Türkeli, Davut Yaldız. Sağlık Kurulu Koordinatörleri: Ahmet Fuat Türkmen. Dış İlişkiler Koordinatörleri: Mehmet Avcı, Zekai Sönmez, Cemal Kurucu, Günay Şanlı. Sosyal ve Halkla İlişkiler Koordinatörleri: Hulusi Yerebasmaz, Burakcan Karaman. Transfer Komitesi: Selim Altaş, Fatih Titiz, M.Kürşat Güler, Uğur Yıldız.

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ZEYNEP ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:78 Ünye

( Atatürk Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 324 56 56

Yayın Akışı